Polecają Businesswoman Club

“BusinessWoman&life to jedyny magazyn kierowany wprost do kobiet biznesu. To niesłychanie trafna lektura zawierająca wywiady z kobietami sukcesu, które wskazują jak wyglądała ich droga na szczyt, ciekawe materiały związane z prowadzeniem własnego biznesu a każda dama znajdzie coś dla siebie jak chociażby nowe trendy w modzie czy kosmetologii. Szczególnie polecam nowo dodany Serwis prawny który ma przyjemność przygotowywać Kancelaria Prawna Pactum. Wszystkie kobiety współpracujące z magazynem i Businesswoman Club mają okazje bliżej poznać siebie i swoje pasje. To szczególne miejsce gdzie wymiana informacji następuje pomiędzy Paniami zmierzającymi w tym samym kierunku – sukces.”    
 Ewa Bednarek-Wojtal
Radca prawny
Partner Zarządzający
PACTUM Kancelaria Prawna Ewa Bednarek-Wojtal
 
 
 
"Kobiety sukcesu postrzegane są jako zawsze świetnie zorganizowane, pewnie kroczące po swojej ścieżce do wytyczonych celów i marzeń. Ale niestety nie zawsze tak prosto i w oczywisty sposób wygląda ich kariera i życie osobiste. One też potrzebują wskazówek, wsparcia i wzorców.
 
Magazyn Businesswoman & life to często nie tylko pomysł na nowy biznes lub wskazówka na kreatywny rozwój istniejącej firmy, ale też wiedza jak unikać stereotypowych zachowań i posunięć, kompetetnie podana wiedza jak się rozwijać, działać sprawniej i efektywniej, a przy tym wyglądać zdrowo i coraz młodziej."
 
Żaneta Żywiałkowska
Prezes zarządu
Instytut Kosmetyki Estetycznej Sp. z o.o.